Panele fotowoltaiczne

Idealne połączenie ekologii i oszczędności

Czysta energia

Wykorzystuj słońce by zasilić swój dom.

Bezinwazyjna instalacja

Panele fotowoltaiczne nie wymagają drastycznych zmian w budynku

Nawet 20% mniej

Decydując się na instalację paneli fotowoltaicznych, zmniejszamy o blisko 20% miesięczne koszta związane z opłatami za prąd.
panele fotowoltaiczne Poznań - Solar Free Energia z Słońca - projektowanie systemów z paneli

Stabilność zasilania

Systemy fotowoltaiczne pozwalają na korzystanie z energii elektrycznej zawsze – bez względu na pogodę. Działają przez cały rok.

2 źródła energii

Nie musisz rezygnować z głównego źródła energii.

Dofinansowania

Możesz uzyskać nawet 50% dofinansowania do inwestycji.

25 lat pracy

Dzięki bardzo prostej konstrukcji, panele fotowoltaiczne są bezawaryjne. Decydując się na inwestycję w zakup i montaż paneli fotowoltaicznych, zapewniamy sobie dostęp do własnej energii na blisko 25 lat. Tyle czasu bowiem panele fotowoltaiczne są w stanie dostarczać nam potrzebną do prawidłowego funkcjonowania domu energię.

Mój Prąd
Czyli panele z dofinansowaniem

Podejmując decyzję o montażu systemów fotowoltaicznych nie tylko minimalizujemy koszty związane z pozyskaniem energii elektrycznej. Możemy też skorzystać z programu „Mój prąd”, który przeznaczony jest dla osób fizycznych. Program ten zakłada uzyskanie dofinansowania do nawet 5000zł na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej. Ważne jest jednak to, że do programu tego mogą przystąpić tylko i wyłącznie osoby, które dokonały zakupu systemów fotowoltaicznych po 23.lipca 2019, czyli po ogłoszeniu przez Rząd informacji o tym, że program rusza.