Solar free - kim jesteśmy?

Panele fotowoltaiczne, to przyszłość, jeśli chodzi o sposoby na pozyskanie energii elektrycznej w sposób możliwie jak najbardziej ekonomiczny. Nasza firma - Solar Free specjalizuje się w profesjonalnym projektowaniu oraz montażu instalacji fotowoltaicznych.

Doskonale wiemy, jak ważne jest to, aby we właściwy sposób zaprojektować instalację fotowoltaiczną. Dlatego też, zanim w ogóle przystąpimy do jej projektowania a następnie instalacji - bardzo dokładnie słuchamy Klienta. Staramy się też zawsze uzyskać komplet informacji, które będą niezbędne do profesjonalnego wykonania instalacji.

To, co w sposób szczególny wyróżnia naszą firmę, to fakt, że posiadamy wieloletnie doświadczenie, jeśli chodzi o projektowanie jak i montaż systemów fotowoltaicznych. W zakres usług, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom, wchodzi m.in:

Kompleksowo

Kompleksowa realizacja inwestycji paneli fotowoltaicznych;
1

Doradztwo

Doradztwo w ramach wykonania projektu
2

Dofinansowania

Pomagamy w otrzymaniu dofinansowania w ramach projektów rządowych
3

Wykonywanie projektów

Wykonywanie projektów - koncepcyjnych, przetargowych budowlanych, wykonawczych oraz powykonawczych
4

Analizy techniczno - ekonomiczne

Analizy techniczno - ekonomiczne dla sektora energetyki i przemysłu
5

Autorski nadzór

Autorski nadzór prac związanych z wykonaniem, montażem oraz instalacją systemów fotowoltaicznych
6

Certyfikaty i uprawnienia

Jako profesjonalna firma, posiadamy zespół, który posiada wszelkie niezbędne uprawnienia budowlane, które pozwalają na wykonanie projektów oraz kierowanie robotami budowlanymi w zakresie montażu i budowy sieci i urządzeń elektrycznych oraz elektroenergetycznych. Dysponujemy też niezbędnymi certyfikatami z zakresu systemów fotowoltaicznych, które zostały potwierdzone przez Urząd Dozoru Technicznego.

Nowoczesne projektowanie

Jako firma, która podąża za nowoczesnymi rozwiązaniami, wykorzystujemy wsparcie techniczne naszej jednostki w postaci najnowocześniejszych systemów które mają za zadanie wspomaganie projektowania. Do każdego realizowanego przez nas projektu wykorzystujemy odpowiednie oprogramowanie. W przypadku, kiedy mamy do czynienia ze skomplikowanymi projektami, do koordynowania międzybranżowej wykorzystujemy programy 3D Navisworks Freedom.

Najnowocześniejsze rozwiązania

Cały czas podążamy za najnowocześniejszymi rozwiązaniami. Wiemy, jak szybko i dynamicznie zmienia się rynek oraz jak szybko rozwija się nasza branża. Dlatego też, cały czas wdrażamy najnowocześniejsze rozwiązania, których głównym zadaniem jest usprawnienie naszej pracy i zadbanie o to, aby realizacje, które wykonujemy, zostały wykonane na jak najwyższym poziomie.